ЈКП ГРАДСКО ГРОБЉЕ

доо БИЈЕЉИНА

Распоред сахрана

Веленка (Данило) Крстић рођен 29.10.1946 преминуо 12.08.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 14.08.2019 u 13:00 часова


Миленко (Станимир) Вукић рођен 21.06.1957 преминуо 10.08.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 13.08.2019 u 12:00 часова


Јово (Недељко) Пејић рођен 22.01.1947 преминуо 11.08.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 12.08.2019 u 15:00 часова


Милева (Мило) Андрић рођен 28.02.1936 преминуо 08.08.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 09.08.2019 u 14:00 часова


Госпа (Воислав) Ђино рођен 22.02.1954 преминуо 06.08.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 08.08.2019 u 13:00 часова


Владо (Милорад) Готовчевић рођен 11.01.1959 преминуо 05.08.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска дана 06.08.2019 u 14:00 часова


Илинка (Неђо) Шиљак рођен 18.08.1945 преминуо 05.08.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача - Ћипировине , опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 06.08.2019 u 13:00 часова


Горан (Слободан) Митровић рођен 30.07.1972 преминуо 04.08.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача - Ћипировине , опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 05.08.2019 u 15:00 часова


Новка (Сретен) Будимировић рођен 02.04.1940 преминуо 04.08.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 05.08.2019 u 14:00 часова


Драго (Цвијетин) Стевановић рођен 24.11.1957 преминуо 03.08.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача - Ћипировине . дана 04.08.2019 u 15:00 часова


Милка (Душан) Перић рођен 10.06.1946 преминуо 03.08.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 04.08.2019 u 14:00 часова


Милисав (Милош) Крсмановић рођен 23.10.1953 преминуо 03.08.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача - Ћипировине . дана 04.08.2019 u 13:00 часова


Огњен (Драго) Пантић рођен 10.08.1999 преминуо 30.07.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 01.08.2019 u 15:00 часова


Јово (Милан) Пачавра рођен 06.04.1950 преминуо 30.07.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача - Ћипировине . дана 01.08.2019 u 14:00 часова


Раша (Ирфан) Симикић рођен 19.07.1955 преминуо 28.07.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 30.07.2019 u 14:00 часова


Грозда (Јован) Ћосовић рођен 06.04.1937 преминуо 27.07.2049. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 28.07.2019 u 12:00 часова


Драгица (Перо) Гајић рођен 15.02.1958 преминуо 26.07.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача - Ћипировине , опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 27.07.2019 u 13:00 часова


Милош (Жарко) Тошић рођен 10.07.1940 преминуо 25.07.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 26.07.2019 u 14:00 часова


Бојана (Јерко) Мићић рођен 17.04.1937 преминуо 24.07.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити испред породичне куће дана 26.07.2019 u 13:00 часова


Пелка (Цвијетин) Станимировић рођен 13.01.1954 преминуо 24.07.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 26.07.2019 u 12:00 часова


Милутин (Милан) Босанчић рођен 15.09.1934 преминуо 19.07.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 22.07.2019 u 12:30 часова


Мирослав (Душан) Ђука рођен 04.04.1959 преминуо 20.07.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 21.07.2019 u 14:00 часова


Милорад (Перо) Станивуковић рођен 21.10.1925 преминуо 15.07.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 20.07.2019 u 14:00 часова


Роса (Јово) Рађен рођен 04.12.1937 преминуо 14.07.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 16.07.2019 u 13:00 часова


Ђука (Недељко) Јефтић рођен 17.05.1942 преминуо 13.07.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 15.07.2019 u 13:00 часова


Милорад (Недо) Тољ рођен 03.11.1932 преминуо 12.07.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 13.07.2019 u 15:00 часова


Радивоје (Богдан) Љубојевић рођен 08.07.1949 преминуо 10.07.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 11.07.2019 u 14:00 часова


Слободан (Радован) Стојановић рођен 17.10.1942 преминуо 10.07.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 11.07.2019 u 13:00 часова


Радомир (Ненад) Караћ рођен 18.01.1982 преминуо 05.07.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 09.07.2019 u 14:00 часова


Младен (Недељко) Марјановић рођен 26.10.1936 преминуо 08.07.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 09.07.2019 u 13:00 часова


Давид(Радомир) Гајић рођен 14.10.1939 преминуо 29.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 05.07.2019 u 13:00 часова


Милан (Михајло) Ћорић рођен 24.04.1947 преминуо 03.07.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 04.07.2019 u 13:00 часова


Слободан (Јово) Лакић рођен 21.01.1951 преминуо 01.07.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 02.07.2019 u 15:00 часова


Шаренац рођен 21.06.2019 преминуо 24.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 26.06.2019 u 14:00 часова


Љубомир (Михајло) Василић рођен 13.08.1935 преминуо 24.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 26.06.2019 u 12:00 часова


Бранко (Лазар) Тодић рођен 05.06.1934 преминуо 24.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 25.06.2019 u 14:00 часова


Василија (Цвијетин) Лекић рођен 23.08.1937 преминуо 23.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 25.06.2019 u 13:00 часова


Ненад (Јово) Трифковић рођен 13.05.1943 преминуо 21.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 24.06.2019 u 13:00 часова


Јованка (Цвјетин) Гашић рођен 21.10.1941 преминуо 21.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 23.06.2019 u 12:00 часова


Раденко (Јован) Томић рођен 31.05.1956 преминуо 20.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 22.06.2019 u 15:00 часова


Милан (Богдан) Буха рођен 06.11.1948 преминуо 21.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 22.06.2019 u 14:00 часова


Стојан (Душан) Чордашевић рођен 21.06.1946 преминуо 20.06.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска. дана 21.06.2019 u 13:00 часова


Милица (Михајло) Тракиловић рођен 24.08.1933 преминуо 18.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 20.06.2019 u 13:00 часова


Душанка (Недељко) Лекић рођен 07.06.1936 преминуо 17.06.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача . дана 18.06.2019 u 13:00 часова


Милица (Будимир) Тришић рођен 21.10.1968 преминуо 14.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 16.06.2019 u 13:00 часова


Владимир (Живоин) Николић рођен 23.07.1954 преминуо 10.06.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача . дана 13.06.2019 u 14:00 часова


Марица (Стјепан) Жижић рођен 24.08.1935 преминуо 10.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 11.06.2019 u 14:00 часова


Новица (Обрен) Остојић рођен 31.05.1936 преминуо 08.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 10.06.2019 u 14:00 часова


Раденко (Михајло) Митровић рођен 16.09.1952 преминуо 08.06.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача , опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 10.06.2019 u 13:00 часова


Милена (Милан) Глишић рођен 27.01.1936 преминуо 07.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 08.06.2019 u 15:00 часова


Стана (Мирко) Илић рођен 16.08.1948 преминуо 04.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 05.06.2019 u 14:00 часова


Радислав (Цвјетко) Божић рођен 26.07.1937 преминуо 03.06.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 05.06.2019 u 13:00 часова


Цвија (Вукашин) Гавриловић рођен 21.04.1951 преминуо 02.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 04.06.2019 u 14:00 часова


Светозар (Душан) Јоцовић рођен 14.12.1972 преминуо 01.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити на гробном мјесту дана 04.06.2019 u 13:00 часова


Јованка (Илија) Митровић рођен 16.04.1947 преминуо 02.06.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска дана 03.06.2019 u 13:00 часова


Стево (Петар) Остојић рођен 07.06.1939 преминуо 01.06.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 02.06.2019 u 14:00 часова


Душанка (Ђорђо) Кувач рођен 14.05.1954 преминуо 31.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 02.06.2019 u 13:00 часова


Иле (Стојан) Ковачић рођен 15.09.1943 преминуо 30.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 01.06.2019 u 13:00 часова


Мићо (Светозар) Милановић рођен 21.07.1931 преминуо 16.10.2001. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 30.05.2019 u 13:00 часова


Илија (Аксо) Митровић рођен 12.06.1941 преминуо 28.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 29.05.2019 u 14:00 часова


Сава (Драго) Чавић рођен 18.09.1944 преминуо 28.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 29.05.2019 u 13:00 часова


Мара (Милан) Марковић рођен 10.02.2019 преминуо 24.05.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача - Ћипировине , опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 25.05.2019 u 15:00 часова


Ђојо (Лазар) Марић рођен 27.09.1955 преминуо 22.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 25.05.2019 u 13:00 часова


Млађенка (Урош) Милић рођен 11.07.1958 преминуо 16.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 23.05.2019 u 14:00 часова


Милка (Ђојо) Кулић рођен 03.12.1929 преминуо 21.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 23.05.2019 u 13:00 часова


Силвана (Добросав) Мирић рођен 14.01.1971 преминуо 20.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 22.05.2019 u 13:00 часова


Перо (Ђука) Марић рођен 28.04.1940 преминуо 20.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 22.05.2019 u 13:00 часова


Пантелија (Јован) Поповић рођен 15.06.1939 преминуо 20.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 21.05.2019 u 14:00 часова


Стојка (Алекса) Марић рођен 14.11.1938 преминуо 17.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 20.05.2019 u 13:00 часова


Драго (Миринко) Станишић рођен 28.11.1952 преминуо 17.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 18.05.2019 u 14:00 часова


Ана (Константин) Радановић рођен 02.10.1941 преминуо 14.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 16.05.2019 u 13:00 часова


Милан (Јован) Томић рођен 24.10.1935 преминуо 12.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 14.05.2019 u 13:00 часова


Васиљка (Милорад ) Пајић рођен 01.06.1955 преминуо 11.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 13.05.2019 u 13:00 часова


Бранка (Воислав) Илић рођен 05.09.1961 преминуо 10.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле . дана 12.05.2019 u 13:00 часова


Милка (Живан) Живановић рођен 25.04.1936 преминуо 11.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 12.05.2019 u 13:00 часова


Миодраг (Драго) Митровић рођен 17.05.1943 преминуо 09.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 10.05.2019 u 14:00 часова


Вела (Стјепан) Вуковић рођен 13.01.1956 преминуо 08.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 10.05.2019 u 13:00 часова


Владимир (Ристо) Видичевић рођен 14.05.1941 преминуо 06.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 09.05.2019 u 14:00 часова


Михајло (Ратибор) Борбар рођен 15.03.1944 преминуо 06.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 08.05.2019 u 13:00 часова


Нада (Саво) Маловић рођен 20.07.1961 преминуо 06.05.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 08.05.2019 u 13:00 часова


Загорка (Србо) Ђурић рођен 05.08.1953 преминуо 03.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 06.05.2019 u 14:00 часова


Марица (Ђуро) Голубовић рођен 07.02.1954 преминуо 04.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 05.05.2019 u 13:00 часова


Александар (Тодор) Марковић рођен 09.09.1971 преминуо 02.05.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 04.05.2019 u 14:00 часова


Здравка (Владо) Станишић рођен 05.10.1959 преминуо 21.09.2018. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска дана 03.05.2019 u 13:00 часова


Станко (Симо) Стојић рођен 18.08.1952 преминуо 30.04.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача - Ћипировине . дана 01.05.2019 u 13:00 часова


Љепосава (Мико) Чавић рођен 14.08.1943 преминуо 29.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 01.05.2019 u 13:00 часова


Ружа (Спасоје) Јосиповић рођен 31.03.1938 преминуо 27.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 29.04.2019 u 14:00 часова


Станко (Срећко) Ђокић рођен 28.02.1949 преминуо 26.04.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска дана 29.04.2019 u 13:00 часова


Драго (Цвјетко) Милановић рођен 25.04.1948 преминуо 26.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 29.04.2019 u 13:00 часова


Здравко (Симо) Станишић рођен 15.08.1950 преминуо 27.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 29.04.2019 u 13:00 часова


Ангелина (Петар) Антић рођен 15.08.1935 преминуо 26.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 29.04.2019 u 12:00 часова


Будимир (Лазар) Пајић рођен 13.10.1939 преминуо 23.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле . дана 25.04.2019 u 13:00 часова


Зоран (Славко) Влачић рођен 07.05.1960 преминуо 21.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 24.04.2019 u 13:00 часова


Радивоје (Радомир) Васић рођен 28.02.1941 преминуо 21.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 23.04.2019 u 14:00 часова


Борислав (Драгољуб) Човић рођен 20.07.1938 преминуо 20.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 21.04.2019 u 13:00 часова


Нада (Драгомир) Тодић рођен 13.03.1943 преминуо 18.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле . дана 20.04.2019 u 15:00 часова


Нада (Данило) Томић рођен 10.05.1960 преминуо 18.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 19.04.2019 u 13:00 часова


Богдан (Илија) Ђурић рођен 05.10.1933 преминуо 16.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 19.04.2019 u 12:00 часова


Славка (Милован) Деспенић рођен 28.08.1953 преминуо 13.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 17.04.2019 u 13:00 часова


Загорка (Радомир) Тошановић рођен 30.10.1944 преминуо 12.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 15.04.2019 u 14:00 часова


Сања (Ђоко) Пантелић рођен 24.12.1976 преминуо 12.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле . дана 15.04.2019 u 14:00 часова


Невенка (Саво) Лемез рођен 25.08.1938 преминуо 13.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 15.04.2019 u 13:00 часова


Лазар (Саво) Стојановић рођен 17.12.1949 преминуо 11.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 13.04.2019 u 14:00 часова


Драгосава (Ђоко) Јовановић рођен 19.07.1949 преминуо 12.04.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача - Ћипировине . дана 13.04.2019 u 13:00 часова


Милица (Милорад) Панић рођен 18.11.1980 преминуо 11.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 13.04.2019 u 13:00 часова


Босиљка (Андрија) Милановић рођен 04.12.1938 преминуо 09.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 13.04.2019 u 13:00 часова


Мара (Јово) Марковић рођен 15.04.1945 преминуо 10.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 11.04.2019 u 15:00 часова


Радмила (Блашко) Лучић рођен 01.05.1940 преминуо 08.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 09.04.2019 u 14:00 часова


Цвијан (Влајко) Петковић рођен 11.10.1938 преминуо 07.04.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска дана 09.04.2019 u 13:00 часова


Зора (Душан) Мишковић рођен 22.08.1948 преминуо 06.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 08.04.2019 u 13:00 часова


Милорад (Цвијетин) Стојановић рођен 10.10.1946 преминуо 06.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 08.04.2019 u 12:00 часова


Војин (Симо) Золотић рођен 12.02.1955 преминуо 06.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 07.04.2019 u 13:00 часова


Дарко (Живан) Шарчевић рођен 28.08.1976 преминуо 05.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 07.04.2019 u 13:00 часова


Захарије (Милан) Јошило рођен 23.04.1932 преминуо 05.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 06.04.2019 u 14:00 часова


Рајко (Славко) Бурсаћ рођен 16.01.1977 преминуо 03.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 05.04.2019 u 14:00 часова


Госпава (Милош) Сејменовић рођен 03.06.1934 преминуо 02.04.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле . дана 04.04.2019 u 13:00 часова


Винка (Саво) Јовановић рођен 15.09.1939 преминуо 01.04.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 02.04.2019 u 15:00 часова


Цвјетко (Теодор) Симић рођен 07.08.1947 преминуо 29.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе-Бријесница, опјело ће се обавити у капели дана 01.04.2019 u 12:00 часова


Ружица (Стојан) Остојић рођен 04.04.1921 преминуо 28.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 29.03.2019 u 13:00 часова


Стана (Здравко) Миловановић рођен 23.03.1952 преминуо 24.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле , опјело ће се обавити у капели. дана 28.03.2019 u 13:00 часова


Млађенка (Јовица) Драгутиновић рођен 18.02.1933 преминуо 25.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 26.03.2019 u 13:00 часова


Вера (Петар) Стевић рођен 21.06.1945 преминуо 23.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 25.03.2019 u 15:00 часова


Милка (Станко) Пролић рођен 13.02.1948 преминуо 22.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 24.03.2019 u 12:00 часова


Мирко (Ристо) Мркаја рођен 10.02.1935 преминуо 22.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 23.03.2019 u 14:00 часова


Стоја (Рајко) Стојановић рођен 12.01.1935 преминуо 20.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 23.03.2019 u 13:00 часова


Љиљана (Александар) Одић рођен 21.09.1960 преминуо 21.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 22.03.2019 u 14:00 часова


Цвија (Гојко) Савић рођен 19.04.1943 преминуо 19.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 21.03.2019 u 13:00 часова


Марко (Љубо) Станишић рођен 11.01.1934 преминуо 19.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 20.03.2019 u 14:00 часова


Анђа (Стојан) Остојић рођен 19.02.1930 преминуо 15.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 16.03.2019 u 14:00 часова


Марко (Лазо) Маловић рођен 29.08.1956 преминуо 14.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 16.03.2019 u 13:00 часова


Јелена (Јово) Петковић рођен 07.06.1954 преминуо 09.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 15.03.2019 u 13:00 часова


Јагода (Нико) Лекић рођен 22.10.1958 преминуо 11.03.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача . дана 13.03.2019 u 13:00 часова


Ружа (Живојин) Ковач рођен 28.10.1946 преминуо 12.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 13.03.2019 u 13:00 часова


Ненад (Драган) Манојловић рођен 16.07.1970 преминуо 11.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 12.03.2019 u 14:00 часова


Владица (Светозар) Лаћарац рођен 09.08.1955 преминуо 11.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 12.03.2019 u 13:00 часова


Мира (Велимир) Јовановић рођен 08.06.1951 преминуо 08.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 11.03.2019 u 13:00 часова


Нада (Бранко) Мићић рођен 18.03.1954 преминуо 08.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 09.03.2019 u 13:00 часова


Ана (Гојко) Џинић рођен 14.11.1945 преминуо 07.03.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 08.03.2019 u 14:00 часова


Роса (Божидар) Никитовић рођен 16.10.1929 преминуо 05.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 07.03.2019 u 12:00 часова


Ристо (Миливоје) Марјановић рођен 04.09.1927 преминуо 03.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 05.03.2019 u 13:00 часова


Цвијета (Михајло) Гаврић рођен 24.11.1941 преминуо 03.03.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 04.03.2019 u 14:00 часова


Петар (Јосип) Лакић рођен 17.06.1936 преминуо 28.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 03.03.2019 u 13:00 часова


Пајо (Јово) Торомановић рођен 21.03.1933 преминуо 27.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 01.03.2019 u 13:00 часова


Миленко (Станко) Савковић рођен 21.03.1928 преминуо 28.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 01.03.2019 u 12:00 часова


Лазар (Коста) Јосиповић рођен 19.08.1934 преминуо 26.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 28.02.2019 u 13:00 часова


Симеона (Лука) Купрешак рођен 26.04.1936 преминуо 24.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 26.02.2019 u 14:00 часова


Борислав (Бранко) Гаврић рођен 21.10.1936 преминуо 23.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 26.02.2019 u 13:00 часова


Мара (Љубомир) Вуковић рођен 05.06.1935 преминуо 25.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 26.02.2019 u 13:00 часова


Миладин (Душан) Мићић рођен 02.11.1954 преминуо 22.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 26.02.2019 u 12:00 часова


Јован (Марко) Филиповић рођен 20.03.1935 преминуо 24.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 25.02.2019 u 13:00 часова


Ненад (Илија) Караћ рођен 22.03.1939 преминуо 21.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 23.02.2019 u 13:00 часова


Ратко (Симо) Мирковић рођен 14.02.1942 преминуо 21.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 22.02.2019 u 13:00 часова


Нада (Миладин) Чебић рођен 11.08.1963 преминуо 20.02.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача . дана 22.02.2019 u 13:00 часова


Јованка (Јово) Петковић рођен 06.06.1945 преминуо 17.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 21.02.2019 u 13:00 часова


Горица (Војо) Ковачевић рођен 22.08.1973 преминуо 19.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе- Бријесница. дана 21.02.2019 u 13:00 часова


Петра (Стојан) Максимовић рођен 14.07.1940 преминуо 16.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити испред породичне куће. дана 18.02.2019 u 13:00 часова


Цвијетин (Душан) Максимовић рођен 12.05.1972 преминуо 17.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 18.02.2019 u 13:00 часова


Миладин (Миладин) Радосављевић рођен 17.05.1950 преминуо 15.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 16.02.2019 u 13:00 часова


Бранко (Јово) Дувњак рођен 13.04.1951 преминуо 14.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 16.02.2019 u 13:00 часова


Душанка (Момчило) Лазић рођен 15.06.1945 преминуо 13.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 15.02.2019 u 13:00 часова


Ратко (Мићо) Милановић рођен 31.01.1949 преминуо 13.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 14.02.2019 u 13:00 часова


Смиљка (Душан) Симић рођен 24.06.1932 преминуо 13.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 14.02.2019 u 12:00 часова


Цвијан (Срђан) Тодоровић рођен 07.04.1954 преминуо 11.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 13.02.2019 u 13:00 часова


Сњежана (Никола) Цвјетковић рођен 30.01.1970 преминуо 09.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 12.02.2019 u 13:00 часова


Миро (Боривоје) Максимовић рођен 23.06.1968 преминуо 09.02.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача - Ћипировине , опјело ће се обавити испред породичне куће дана 11.02.2019 u 13:00 часова


Божидар (Остоја) Бајић рођен 06.01.1948 преминуо 10.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 11.02.2019 u 13:00 часова


Ђука (Симо) Јовановић рођен 25.03.1938 преминуо 09.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 10.02.2019 u 15:00 часова


Ангелина (Стјепан) Крајшумовић рођен 14.09.1944 преминуо 07.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 10.02.2019 u 14:00 часова


Драго (Ђорђо) Рудан рођен 13.07.1956 преминуо 07.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 10.02.2019 u 13:00 часова


Митра (Неђељко) Мандић рођен 18.07.1952 преминуо 07.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити на громном мјесту дана 09.02.2019 u 15:00 часова


Јања (Јово) Остојић рођен 22.05.1939 преминуо 08.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 09.02.2019 u 14:00 часова


Драгиња (Лазар) Миловановић рођен 15.12.1967 преминуо 08.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 09.02.2019 u 12:00 часова


Миладин (Ђорђе) Грујичић рођен 20.01.1939 преминуо 05.02.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача . дана 07.02.2019 u 13:00 часова


Јованка (Максим) Илић рођен 22.01.1935 преминуо 04.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 06.02.2019 u 13:00 часова


Мара (Јевто) Илић рођен 05.02.1939 преминуо 03.02.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача , опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 05.02.2019 u 13:00 часова


Божо (Јово) Томић рођен 11.01.1961 преминуо 03.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 05.02.2019 u 13:00 часова


Љубица (Милош) Блешић рођен 02.01.1934 преминуо 02.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 04.02.2019 u 13:00 часова


Видосава (Милан) Спасојевић рођен 30.06.1936 преминуо 03.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 04.02.2019 u 13:00 часова


Милојка (Милорад) Билал рођен 01.08.1939 преминуо 02.02.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 04.02.2019 u 12:00 часова


Душанка (Владислав) рођен 01.10.1949 преминуо 31.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 02.02.2019 u 13:00 часова


Мирко (Владо) Мијатовић рођен 04.01.1940 преминуо 01.02.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 02.02.2019 u 13:00 часова


Миливоје (Стево) Петровић рођен 03.01.1937 преминуо 29.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 31.01.2019 u 13:00 часова


Митра (Станимир) Ђурковић рођен 23.08.1938 преминуо 29.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 31.01.2019 u 12:00 часова


Слободанка (Милош) Шушњевић рођен 15.10.1943 преминуо 26.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 28.01.2019 u 13:00 часова


Марко (Никола) Ђокић рођен 24.01.1950 преминуо 24.01.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача . дана 26.01.2019 u 13:00 часова


Љубинка (Перо) Мирковић рођен 15.06.1947 преминуо 21.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 25.01.2019 u 13:00 часова


Ђурђија (Теодор) Марић рођен 03.05.1932 преминуо 23.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 24.01.2019 u 12:00 часова


Сена (Ђојо) Томић рођен 03.08.1960 преминуо 21.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 23.01.2019 u 13:00 часова


Радислава (Милан) Ђукић рођен 27.11.1936 преминуо 21.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 22.01.2019 u 13:00 часова


Вања (Јован) Несторовић рођен 22.06.1947 преминуо 21.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 22.01.2019 u 13:00 часова


Милан (Ђоко) Глигоревић рођен 21.05.1937 преминуо 19.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 21.01.2019 u 13:00 часова


Милева (Тихомир) Маринковић рођен 30.01.1945 преминуо 19.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 21.01.2019 u 13:00 часова


Петар (Роса) Васић рођен 11.07.1948 преминуо 19.01.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 21.01.2019 u 13:00 часова


Драго (Милорад) Гушић рођен 25.08.1946 преминуо 16.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 18.01.2019 u 13:00 часова


Петар (Петар) Милаковић рођен 14.04.1939 преминуо 16.01.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача . дана 18.01.2019 u 13:00 часова


Петар (Лазар) Родић рођен 09.09.1933 преминуо 16.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 17.01.2019 u 13:00 часова


Раде (Милобран) Зорић рођен 14.10.1986 преминуо 13.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 16.01.2019 u 13:00 часова


Вељко (Ђорђе) Михајловић рођен 01.06.1946 преминуо 13.01.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска, опјело ће се обавити у породичној кући. дана 14.01.2019 u 13:00 часова


Милан (Алекса) Дорословац рођен 25.03.1929 преминуо 12.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 13.01.2019 u 14:00 часова


Јелисавка (Илија) Столица рођен 24.06.1932 преминуо 12.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 13.01.2019 u 12:00 часова


Јово (Милош) Гавриловић рођен 19.07.1966 преминуо 06.01.2019. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 10.01.2019 u 12:00 часова


Стана (Јово) Стевић рођен 15.04.1940 преминуо 05.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 08.01.2019 u 13:00 часова


Ђорђе (Матија) Крстић рођен 19.04.1936 преминуо 07.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 08.01.2019 u 12:00 часова


Станко (Никола) Лакић рођен 02.01.1945 преминуо 05.01.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача , опјело ће се обавити у породичној кући. дана 06.01.2019 u 13:00 часова


Петра (Остоја) Ђукановић рођен 01.10.1933 преминуо 05.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 06.01.2019 u 13:00 часова


Драго (Јово) Јелић рођен 06.04.1948 преминуо 02.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 04.01.2019 u 13:00 часова


Боро (Ђорђо) Чучић рођен 06.04.1948 преминуо 01.01.2019. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 03.01.2019 u 13:00 часова


Милан (Бошко) Михољчић рођен 10.04.1967 преминуо 01.01.2019. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача , опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 03.01.2019 u 12:00 часова


Миодраг Бранислав) Остојић рођен 09.07.1960 преминуо 29.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 01.01.2019 u 13:00 часова


Ружа (Арсен) Пивач рођен 10.12.1928 преминуо 29.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 31.12.2018 u 13:00 часова


Радојка (Илија) Бијелић рођен 22.03.1936 преминуо 30.12.2018. Сахрана ће се одржати на Гробље Велика Обарска, опјело ће се обавити у породичној кући. дана 31.12.2018 u 13:00 часова


Ранка (Стево) Васић рођен 03.02.1956 преминуо 30.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 31.12.2018 u 12:00 часова


Цвија (Јефимија) Деспотовић рођен 13.08.1940 преминуо 29.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 30.12.2018 u 14:00 часова


Гавро (Милан) Цвијетиновић рођен 04.08.1937 преминуо 28.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 29.12.2018 u 13:00 часова


Ђорђе (Јаков) Ловков рођен 08.03.1937 преминуо 28.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 29.12.2018 u 12:00 часова


Раде (Лука) Миљковић рођен 01.02.1947 преминуо 27.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 28.12.2018 u 13:00 часова


Стоја (Ђоко) Вујановић рођен 05.09.1940 преминуо 26.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 28.12.2018 u 12:00 часова


Роса (Милутин) Лучић рођен 11.10.1949 преминуо 25.12.2018. Сахрана ће се одржати на Гробље Патковача , опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 27.12.2018 u 13:00 часова


Милица (Спасоје) Тешић рођен 10.06.1941 преминуо 21.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 23.12.2018 u 12:00 часова


Васлија (Јово) Мијатовић рођен 30.08.1951 преминуо 18.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 21.12.2018 u 13:00 часова


Радомир (Никола) Максимовић рођен 18.09.1951 преминуо 19.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 21.12.2018 u 12:00 часова


Василије (Павле) Благојевић рођен 14.04.1930 преминуо 17.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 20.12.2018 u 13:00 часова


Ђоко (Живко) Еркић рођен 19.03.1930 преминуо 17.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 20.12.2018 u 12:00 часова


Ковиљка (Симо) Золотић рођен 14.10.1936 преминуо 15.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Патковача дана 17.12.2018 u 13:00 часова


Неђо (Недо) Недић рођен 14.03.1937 преминуо 14.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 17.12.2018 u 13:00 часова


Неђо (Илија) Митровић рођен 17.05.1957 преминуо 15.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 17.12.2018 u 13:00 часова


Милорад (Јанко) Пољчић рођен 14.05.1952 преминуо 15.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 17.12.2018 u 12:00 часова


Славка (Богдан) Николић рођен 27.11.1949 преминуо 14.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 15.12.2018 u 14:00 часова


Миодраг (Радислав) Манчић рођен 20.02.1944 преминуо 14.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 15.12.2018 u 13:00 часова


Ранко (Јово) Копривица рођен 30.06.1927 преминуо 12.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Патковача дана 14.12.2018 u 13:00 часова


Саво (Стеван) Вукић рођен 15.03.1935 преминуо 09.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 12.12.2018 u 13:00 часова


Мићо (Саво) Вукић рођен 13.08.1992 преминуо 13.08.1992. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 12.12.2018 u 13:00 часова


Димитрије (Милан) Кнјегинић рођен 02.06.1936 преминуо 10.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 12.12.2018 u 13:00 часова


Ненад (Десимир) Стакић рођен 11.12.1965 преминуо 08.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 10.12.2018 u 14:00 часова


Миладин (Михајло) Јовичић рођен 14.09.1957 преминуо 06.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле, дана 08.12.2018 u 13:00 часова


Радивоје (Спасоје) Косановић рођен 24.04.1952 преминуо 02.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 07.12.2018 u 13:00 часова


Божица (Анто) Сарафијановић рођен 15.05.1959 преминуо 04.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Патковача дана 07.12.2018 u 12:00 часова


Илинка (Михајло) Петричевић рођен 20.07.1932 преминуо 05.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 06.12.2018 u 14:00 часова


Зорка (Стеван) Максимовић рођен 05.05.1937 преминуо 05.12.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 06.12.2018 u 13:00 часова


Јово (Перо) Мартић рођен 17.10.1952 преминуо 04.12.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Патковача, опјело ће се обавити испред породичне куће дана 05.12.2018 u 12:00 часова


Рајко (Стеван) Стевановић рођен 28.04.1957 преминуо 29.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 01.12.2018 u 14:00 часова


Славко (Лука) Симић рођен 22.08.1949 преминуо 28.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 01.12.2018 u 13:00 часова


Јеленка (Стеван) Росуљаш рођен 31.05.1935 преминуо 28.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 01.12.2018 u 12:00 часова


Василија (Илија) Ђокић рођен 12.01.1932 преминуо 28.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 29.11.2018 u 14:00 часова


Ратко (Стево) Стевановић рођен 17.04.1943 преминуо 28.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 29.11.2018 u 13:00 часова


Ђорђо (Васкрсија) Концулић рођен 06.05.1941 преминуо 26.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 28.11.2018 u 13:00 часова


Мира (Милан) Лакић рођен 14.05.1952 преминуо 25.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 26.11.2018 u 14:00 часова


Марија (Лазар) Симић рођен 21.04.1955 преминуо 25.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 26.11.2018 u 13:00 часова


Гавро (Милан) Грабовац рођен 11.02.1936 преминуо 21.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 23.11.2018 u 13:00 часова


Недељко (Михајло) Петричевић рођен 20.07.1937 преминуо 21.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 23.11.2018 u 13:00 часова


Сава (Бранислав) Јовић рођен 27.01.1955 преминуо 18.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 20.11.2018 u 13:00 часова


Живана (Томо) Васиљевић рођен 25.03.1929 преминуо 19.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 20.11.2018 u 13:00 часова


Милица (Ратко) Милаковић рођен 28.01.2018 преминуо 18.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 20.11.2018 u 12:00 часова


Стево (Тихомир) Петковић рођен 05.01.1955 преминуо 18.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 19.11.2018 u 13:00 часова


Даница (Милован) Петровић рођен 08.08.1930 преминуо 17.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 19.11.2018 u 13:00 часова


Бранислав (Милорад) Ћућковић рођен 01.07.1982 преминуо 15.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 17.11.2018 u 13:00 часова


Перо (Обрен) Црногорац рођен 12.08.1935 преминуо 04.06.1984. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 17.11.2018 u 12:00 часова


Нада (Марко) Милисав рођен 02.04.1946 преминуо 06.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 08.11.2018 u 13:00 часова


Душан (Павле) Крстовић рођен 20.10.1926 преминуо 06.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 07.11.2018 u 14:00 часова


Душан (илија) Бигић рођен 30.06.1959 преминуо 03.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 07.11.2018 u 13:00 часова


Чедомир (Бошко) Ђорђић рођен 25.10.1938 преминуо 04.11.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити испред породичне куће дана 05.11.2018 u 12:00 часова


Стоја (Петар) Бошковић рођен 14.12.1954 преминуо 02.11.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 04.11.2018 u 12:00 часова


Перо (Гојко) Гојковић рођен 18.01.1940 преминуо 22.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Патковача - Ћипировине . дана 02.11.2018 u 13:00 часова


Драгица (Јово) Марковић рођен 12.05.1947 преминуо 31.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Патковача - Ћипировине . дана 01.11.2018 u 13:00 часова


Биљана (Милан) Беровић рођен 24.10.1966 преминуо 30.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 31.10.2018 u 14:00 часова


Јово (Станко) Миљановић рођен 19.08.1954 преминуо 25.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 28.10.2018 u 13:00 часова


Милица (Цвијетин) Стевановић рођен 15.10.1954 преминуо 25.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити испред породичне куће. дана 27.10.2018 u 13:00 часова


Радослав (Милан) Видаковић рођен 25.09.1947 преминуо 23.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 25.10.2018 u 13:00 часова


Гордана (Марко) Терзић рођен 29.10.1958 преминуо 23.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 24.10.2018 u 13:00 часова


Ристо (Милорад) Станимировић рођен 22.11.1950 преминуо 22.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 24.10.2018 u 13:00 часова


Госпава (Ристо) Јоцић рођен 08.01.1935 преминуо 16.06.2014. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница- ексхумација из Зенице дана 20.10.2018 u 12:00 часова


Слађана (Јован) Концулић рођен 18.05.1978 преминуо 15.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 17.10.2018 u 14:00 часова


Недо (Ристо) Предић рођен 16.04.1970 преминуо 16.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 17.10.2018 u 13:00 часова


Аница (Марко) Берјан рођен 01.01.1941 преминуо 13.10.2018. Сахрана ће се одржати на Граском гробљу Пучиле дана 15.10.2018 u 13:00 часова


Славица (Јовица) Вановац рођен 19.12.1938 преминуо 13.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 14.10.2018 u 12:00 часова


Радивоје (Ристо) Тодоровић рођен 16.10.1938 преминуо 11.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 12.10.2018 u 13:00 часова


Радо (Јовица) Гушић рођен 26.08.1950 преминуо 10.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 11.10.2018 u 14:00 часова


Слободан (Милорад) Ћускић рођен 16.03.1951 преминуо 08.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 11.10.2018 u 13:00 часова


Драго (Љупко) Колунија рођен 02.11.1937 преминуо 09.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу-Патковача (Ћипировине)-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 10.10.2018 u 13:00 часова


Милка (Мирко) Вучковић рођен 15.04.1945 преминуо 02.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 10.10.2018 u 12:00 часова


Божидар (Душан) Марковић рођен 05.06.1952 преминуо 08.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 09.10.2018 u 13:00 часова


Милош (Недељко) Ђурђевић рођен 01.03.1942 преминуо 07.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 08.10.2018 u 15:00 часова


Предраг (Бранко) Иљић рођен 13.12.1967 преминуо 22.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 08.10.2018 u 14:00 часова


Мирко (Божо) Крављача рођен 10.08.1950 преминуо 04.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, дана 08.10.2018 u 13:00 часова


Владимир (Јосо) Радић рођен 26.08.1946 преминуо 02.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница. дана 04.10.2018 u 13:00 часова


Ружа (Јово) Максимовић рођен 10.08.1950 преминуо 03.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 04.10.2018 u 13:00 часова


Благоје (Лука) Тракиловић рођен 01.03.1934 преминуо 02.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 04.10.2018 u 12:00 часова


Стефан (Јово) Тодоровић рођен 09.01.1998 преминуо 01.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница. дана 03.10.2018 u 14:00 часова


Здравко (Милан) Перић рођен 03.08.1951 преминуо 02.10.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 03.10.2018 u 13:00 часова


Ненад (Љубо) Јевтић рођен 04.08.1974 преминуо 02.10.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу у Великој Обарској. дана 03.10.2018 u 13:00 часова


Савка (Јањко) Тубић рођен 15.12.1936 преминуо 30.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 02.10.2018 u 13:00 часова


Станка (Саво) Јовичић рођен 16.01.1944 преминуо 30.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 01.10.2018 u 15:00 часова


Душан (Илија) Илић рођен 18.09.1949 преминуо 29.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 01.10.2018 u 13:00 часова


Симана (Неђо) Михољчић рођен 26.03.1930 преминуо 30.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 01.10.2018 u 13:00 часова


Стево (Цвијан) Гаврић рођен 08.03.1948 преминуо 27.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 29.09.2018 u 15:00 часова


Милан (Ђуро) Суботић рођен 05.06.1927 преминуо 26.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 27.09.2018 u 14:00 часова


Видоја (Гојко) Мијатовић рођен 14.04.1956 преминуо 23.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 27.09.2018 u 13:00 часова


Радмила (Никола) Зеленовић рођен 02.04.1932 преминуо 23.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 25.09.2018 u 13:00 часова


Зорка (Бранко) Бурсаћ рођен 05.07.1935 преминуо 23.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 24.09.2018 u 13:00 часова


Здравко (Милорад) Чабић рођен 02.01.1952 преминуо 19.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 21.09.2018 u 13:00 часова


Љубица (Марко) Ђокић рођен 10.04.1934 преминуо 07.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 18.09.2018 u 15:00 часова


Војислав (Ђорђе) Бабић рођен 03.07.1939 преминуо 11.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 14.09.2018 u 15:00 часова


Новаковић (Ђоко) Новак рођен 25.05.1940 преминуо 12.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 14.09.2018 u 13:00 часова


Тихомир (Милорад) Тадић рођен 03.03.1941 преминуо 12.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 14.09.2018 u 12:00 часова


Миленко (Новица) Зековић рођен 22.05.1965 преминуо 11.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 12.09.2018 u 14:00 часова


Мара (Петар) Благојевић рођен 29.07.1939 преминуо 10.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 11.09.2018 u 14:00 часова


Сретен (Остоја) Остојић рођен 14.02.1937 преминуо 09.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 11.09.2018 u 13:00 часова


Цвико (Михајло) Илић рођен 05.06.1940 преминуо 07.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 11.09.2018 u 13:00 часова


Госпава (Манојло) Тодић рођен 20.08.1931 преминуо 08.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 10.09.2018 u 13:00 часова


Перо (Добривоје) Суботић рођен 19.08.1948 преминуо 08.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 10.09.2018 u 12:00 часова


Споменка (Васо) Ковачевић рођен 23.07.1949 преминуо 08.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 09.09.2018 u 14:00 часова


KКнежевић (Жарко) Душан рођен 29.04.1933 преминуо 04.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 05.09.2018 u 15:00 часова


Биљана (Ђорђе) Василић рођен 03.07.1968 преминуо 04.09.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 05.09.2018 u 14:00 часова


Војин (Михајло) Milešić рођен 06.03.1954 преминуо 02.09.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 03.09.2018 u 15:00 часова


Васо (Милош) Марковић рођен 13.01.1938 преминуо 31.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити из капеле дана 02.09.2018 u 13:00 часова


Jованка (Стојан) Марковић рођен 09.02.1962 преминуо 31.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 02.09.2018 u 13:00 часова


Мирко (Дамљен) Кршић рођен 14.07.1934 преминуо 28.02.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, -ексхумација из Међаша. дана 30.08.2018 u 14:00 часова


Илија (Благоје) Станковић рођен 08.10.1933 преминуо 27.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 29.08.2018 u 13:00 часова


Милојка (Јанко) Црногорац рођен 15.10.1943 преминуо 24.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 28.08.2018 u 13:00 часова


Петра (Лазар) Петровић рођен 13.06.1933 преминуо 25.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 27.08.2018 u 13:00 часова


Митар (Тодор) Вујиновић рођен 06.03.1931 преминуо 24.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 25.08.2018 u 15:00 часова


Јелка (Гашо) Текић рођен 24.05.1947 преминуо 23.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 25.08.2018 u 13:00 часова


Зорка (Саво) Мићић рођен 10.12.1942 преминуо 24.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 25.08.2018 u 13:00 часова


Саво (Симо) Симић рођен 31.10.1933 преминуо 21.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 23.08.2018 u 13:00 часова


Миливоје (Никола) Пољчић рођен 04.11.1945 преминуо 18.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 20.08.2018 u 15:00 часова


Милица (Михајло) Марић рођен 31.03.1951 преминуо 18.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 19.08.2018 u 16:00 часова


Светозар (Благоје) Мркоњић рођен 16.03.1961 преминуо 17.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 19.08.2018 u 14:00 часова


Босиљка (Ристо) Станишић рођен 11.03.1937 преминуо 17.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 18.08.2018 u 15:00 часова


Симана (Марко) Ђурић рођен 25.04.1940 преминуо 15.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 16.08.2018 u 13:00 часова


Лука (Радован) Пејић рођен 07.10.1922 преминуо 11.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 13.08.2018 u 15:00 часова


Славко (Драго) Ђокић рођен 13.03.1936 преминуо 10.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 12.08.2018 u 15:00 часова


Петра (Стево) Јовановић рођен 27.09.1953 преминуо 10.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 12.08.2018 u 13:00 часова


Драгомир (Димитрије) Савић рођен 10.07.1944 преминуо 11.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 12.08.2018 u 13:00 часова


Радо (Богољуб) Ивковић рођен 14.07.1929 преминуо 06.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 09.08.2018 u 15:00 часова


Јадранка (Перо) Стојчиновић рођен 15.02.1951 преминуо 08.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 09.08.2018 u 15:00 часова


Јела (Радослав) Којић рођен 17.03.1938 преминуо 08.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 09.08.2018 u 13:00 часова


Славка (Марко) Остојић рођен 15.02.1937 преминуо 02.08.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 07.08.2018 u 13:00 часова


Јелена (Сергеј) Арсић рођен 03.06.1943 преминуо 03.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 06.08.2018 u 14:00 часова


Симо (Владимир) Павловић рођен 01.01.1959 преминуо 02.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 04.08.2018 u 12:00 часова


Милка (Мирко) Вучковић рођен 15.04.1945 преминуо 02.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 03.08.2018 u 14:00 часова


Бранка (Радомир) Стевановић рођен 28.05.1955 преминуо 31.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 02.08.2018 u 14:00 часова


Васо (Ристо) Мирковић рођен 18.10.1956 преминуо 31.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 01.08.2018 u 15:00 часова


Новица (Манојло) Зековић рођен 16.01.1934 преминуо 29.07.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 31.07.2018 u 14:00 часова


Драган (Самојко) Мирковић рођен 21.07.1977 преминуо 01.01.1996. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе- Бријесница-ексхумација из Сокоца. дана 30.07.2018 u 15:00 часова


Стоја (Марко) Бјелотомић рођен 04.04.1930 преминуо 29.07.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 30.07.2018 u 13:00 часова


Светозар (Пантелија) Митровић рођен 04.06.1932 преминуо 26.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 28.07.2018 u 14:00 часова


Ненад (Стјепан) Марковић рођен 10.04.1943 преминуо 26.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу-Патковача (Ћипировине)-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 27.07.2018 u 15:00 часова


Јован (Василије) Радановић рођен 27.11.1950 преминуо 26.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 27.07.2018 u 14:00 часова


Јела (Јуре) Мићковић рођен 27.08.1931 преминуо 22.07.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 25.07.2018 u 14:00 часова


Танкосава (Митар) Марковић рођен 24.05.1940 преминуо 22.07.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 24.07.2018 u 13:00 часова


Станија (Јован) Тузланчић рођен 07.07.1937 преминуо 18.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 19.07.2018 u 15:00 часова


Марко (Лука) Филиповић рођен 21.08.1948 преминуо 17.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 19.07.2018 u 14:00 часова


Душанка (Душан) Давидовић рођен 20.06.1958 преминуо 16.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 17.07.2018 u 15:00 часова


Страхиња (Мато) Вујовић рођен 07.10.1929 преминуо 14.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу-Хасе бријесница-опјело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 16.07.2018 u 13:00 часова


Ружица (Иван) Ристић рођен 10.10.1940 преминуо 14.07.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опијело ће се обавити из капеле на гробљу. дана 16.07.2018 u 13:00 часова


Роса (Милош) Ђекић рођен 05.11.1937 преминуо 13.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 14.07.2018 u 15:00 часова


Бошковић (Урош) Смиља рођен 14.04.1962 преминуо 10.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 12.07.2018 u 14:00 часова


Цвијета (Мићо) Јовичић рођен 17.10.1936 преминуо 07.07.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 10.07.2018 u 13:00 часова


Кукарић (Ђорђе) Златко рођен 29.10.1962 преминуо 07.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 08.07.2018 u 13:00 часова


Мара (Коста) Благојевић рођен 29.01.1934 преминуо 05.07.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 06.07.2018 u 13:00 часова


марјан (Милан) Обреновић рођен 06.07.1941 преминуо 05.07.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 06.07.2018 u 13:00 часова


Суботић ( Марко ) Митар рођен 27.05.1940 преминуо 03.07.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати у капели на гробљу. дана 05.07.2018 u 13:00 часова


Милојка ( Илија) Стјепић рођен 21.11.1942 преминуо 08.05.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 10.05.2018 u 13:00 часова


Мара (Јово) Јефтић рођен 24.01.1937 преминуо 06.05.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 07.05.2018 u 14:00 часова


Станоје (Неђо) Јосиповић рођен 10.10.1941 преминуо 05.05.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 07.05.2018 u 13:00 часова


Милан (Љубомир) Керовић рођен 20.06.1959 преминуо 20.04.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 21.04.2018 u 13:00 часова


Рајко (Недељко) Михајло рођен 22.10.1937 преминуо 19.04.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 20.04.2018 u 16:00 часова


Радмила (Милан) Маринковић рођен 19.11.1940 преминуо 18.04.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 20.04.2018 u 15:00 часова


Младен (Јован) Кутлачић рођен 27.04.1963 преминуо 19.04.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле - Опијело ће се обавити испред породичне куће дана 20.04.2018 u 13:30 часова


Анђа (Симо) Митрић рођен 27.02.1951 преминуо 17.04.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 18.04.2018 u 13:00 часова


Анђа (Вукан) Тадић рођен 20.05.1925 преминуо 14.04.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 17.04.2018 u 13:00 часова


Миља (Слободан) Ђурић рођен 09.06.1958 преминуо 14.04.2018. Сахрана ће се одржати на Патковача дана 17.04.2018 u 13:00 часова


Добрина (Саво) Манојловић рођен 11.03.1949 преминуо 15.04.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 16.04.2018 u 15:00 часова


Милијанка (Јован) Игњатовић рођен 01.03.1941 преминуо 11.04.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 16.04.2018 u 14:00 часова


Момир Цвјетковић рођен 03.11.1969 преминуо 08.04.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 10.04.2018 u 14:00 часова


Милорад (Милан) Цвијетић рођен 21.10.1929 преминуо 06.04.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 09.04.2018 u 13:00 часова


Даница (Данило) Благић рођен 04.11.1935 преминуо 07.04.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле - Опијело ће се обавити испред породичне куће дана 09.04.2018 u 13:00 часова


Станко (Ђорђо) Станковић рођен 24.03.1940 преминуо 06.04.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 07.04.2018 u 16:00 часова


Млађан (Михајло) Видаковић рођен 29.05.1946 преминуо 29.03.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 31.03.2018 u 13:00 часова


Мила (Живко) Пајић рођен 10.07.1931 преминуо 27.05.1993. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 30.03.2018 u 13:00 часова


Неђо (Раде) Ђевић рођен 06.03.1951 преминуо 27.03.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 29.03.2018 u 14:00 часова


Митар (Милован) Миливојвић рођен 04.11.1932 преминуо 20.03.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 21.03.2018 u 15:30 часова


Цвјетко (Цвијетин) Савић рођен 01.03.1946 преминуо 15.03.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 19.03.2018 u 13:00 часова


Мићо (Јован) Вуковић рођен 15.08.1944 преминуо 06.03.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 07.03.2018 u 13:00 часова


Илија (Велимир) Јефтић рођен 26.07.1932 преминуо 04.03.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 07.03.2018 u 13:00 часова


Вера (Томо) Убипариповић рођен 01.09.1934 преминуо 03.03.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 06.03.2018 u 13:00 часова


Ацо (Илија) Пајић рођен 05.12.1950 преминуо 03.03.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 06.03.2018 u 13:00 часова


Андраш (Ђуро) Тормаш рођен 07.06.1942 преминуо 05.03.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 06.03.2018 u 12:00 часова


Новка (Саво) Ждеро рођен 19.10.1936 преминуо 03.03.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 05.03.2018 u 13:00 часова


Илија (Симо) Сапардић рођен 31.07.1932 преминуо 26.02.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 27.02.2018 u 12:00 часова


Радивоје (Васо) Тракиловић рођен 25.07.1950 преминуо 23.02.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 26.02.2018 u 14:00 часова


Михајло (Андрија) Томић рођен 15.05.1942 преминуо 23.02.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 26.02.2018 u 14:00 часова


Божо (Ндељко) Пејић рођен 02.01.1947 преминуо 23.02.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 24.02.2018 u 14:00 часова


Озренка (Никола) Вујић рођен 20.04.1936 преминуо 23.02.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 24.02.2018 u 14:00 часова


Милан (Спасоје) Томић рођен 16.10.1934 преминуо 22.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 24.02.2018 u 13:00 часова


Радомир (Трифко) Петровић рођен 15.04.1941 преминуо 14.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 15.02.2018 u 14:00 часова


Живка (Јован) Тодоровић рођен 15.03.1928 преминуо 14.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 15.02.2018 u 13:00 часова


Илинка (Марко) Тодоровић рођен 14.08.1945 преминуо 12.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 13.02.2018 u 13:00 часова


Војна (Мирко) Врачевић рођен 13.02.1932 преминуо 11.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 13.02.2018 u 12:00 часова


Илинка (Михајло) Пелемиш рођен 21.07.1934 преминуо 10.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 11.02.2018 u 13:00 часова


Самоило (Никола) Сарафијан рођен 19.01.1936 преминуо 09.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати на гробљу у Патковачи. дана 11.02.2018 u 13:00 часова


Зорка (Радоја) Танасић рођен 25.04.1937 преминуо 02.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 03.02.2018 u 16:00 часова


Весна (Крсто) Павловић рођен 01.01.1938 преминуо 02.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 03.02.2018 u 14:00 часова


Јованка (Илија) Васић рођен 18.03.1925 преминуо 31.01.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 02.02.2018 u 14:00 часова


Симана (Милинко) Пајкић рођен 01.10.1929 преминуо 01.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 02.02.2018 u 13:00 часова


Нада (Сретен) Остојић рођен 01.01.1946 преминуо 30.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 01.02.2018 u 13:00 часова


Слободанка (Велимир) Јањић рођен 20.09.1941 преминуо 29.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 31.01.2018 u 13:00 часова


Ђукица (Милутин) Сантрач рођен 06.05.1963 преминуо 28.01.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 30.01.2018 u 13:00 часова


Милка (Јово) Савић рођен 19.05.1927 преминуо 28.01.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 30.01.2018 u 13:00 часова


Зорица (Боро) Лукић рођен 09.08.1950 преминуо 28.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 30.01.2018 u 13:00 часова


Лазар (Ристо) Тривунић рођен 14.04.1938 преминуо 26.01.1938. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 27.01.2018 u 14:00 часова


Живорад (Милан) Милановић рођен 29.08.1938 преминуо 24.01.2018. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 25.01.2018 u 15:00 часова


Јованка (Мићо) Шобот рођен 12.07.1934 преминуо 24.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 25.01.2018 u 13:00 часова


Милица (Крсто) Милица рођен 29.01.1925 преминуо 08.01.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 22.01.2018 u 13:00 часова


Блашко (Саво) Бјелица рођен 07.04.1935 преминуо 16.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 18.01.2018 u 13:00 часова


Борислав (Љубо) Реметић рођен 19.12.1956 преминуо 13.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 15.01.2018 u 14:00 часова


Ранко (Бранко) Филиповић рођен 01.09.1950 преминуо 13.01.2018. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 15.01.2018 u 13:00 часова


Душанка (Душан) Душанка рођен 07.05.1939 преминуо 11.01.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 13.01.2018 u 13:00 часова


Димитрија (Милован) Танић рођен 25.03.1958 преминуо 31.12.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 12.01.2018 u 13:00 часова


Милица (Огњен) Карача рођен 10.12.2017 преминуо 03.01.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница, полагање урне дана 11.01.2018 u 13:00 часова


Милка (Чедомир) Ђукић рођен 30.05.1949 преминуо 05.01.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 06.01.2018 u 13:00 часова


Вукомановић (Илија) Драгомир рођен 26.08.1936 преминуо 03.01.2018. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 04.01.2018 u 13:00 часова


Недо (Ђорђе) Гњатић рођен 06.01.1940 преминуо 01.01.2018. Сахрана ће се одржати на На Новом Градском гробљу, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 02.01.2018 u 14:00 часова


Милена (Јово) Пољаковић рођен 06.12.1935 преминуо 30.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом Градском гробљу, опјело ће се одржати у капели. дана 02.01.2018 u 14:00 часова


Страхиња (Илија) Попић рођен 20.11.1951 преминуо 01.01.2018. Сахрана ће се одржати на На Новом Градском гробљу, опјело ће се одржати у капели. дана 02.01.2018 u 13:00 часова


Миленко (Милан) Токановић рођен 26.04.1964 преминуо 30.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом Градском гробљу, опјело ће се одржати у капели. дана 02.01.2018 u 12:00 часова


Васић ( Милош ) Кева рођен 03.09.1955 преминуо 26.12.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Велика Обарска- - испред породичне куће дана 27.12.2017 u 13:00 часова


Копривица (Јовица) Драган рођен 23.07.1959 преминуо 24.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 26.12.2017 u 13:00 часова


Симеуновић (Благоје) Јевто рођен 11.07.1939 преминуо 24.12.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 26.12.2017 u 12:00 часова


Велимир (Живко) Божић рођен 06.02.1948 преминуо 18.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом гробљу Патковача -Ћипировине- опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 20.12.2017 u 13:00 часова


Драго ( Здравко ) Вуковић рођен 29.10.1940 преминуо 18.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 19.12.2017 u 14:00 часова


Недељко ( Јован ) Петровић рођен 01.06.1930 преминуо 16.12.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле - опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 18.12.2017 u 13:00 часова


Аница ( Радо ) Марјановић рођен 08.10.1939 преминуо 16.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле, опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 18.12.2017 u 13:00 часова


Даринка (Томо) Станојевић рођен 24.02.1934 преминуо 15.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом Грасдком гробљу Хасе- Бријесница- Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 17.12.2017 u 13:00 часова


Реља ( Војислав ) Кртолина рођен 02.07.1942 преминуо 15.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 16.12.2017 u 13:00 часова


Мика ( Алекса ) Марковић рођен 05.02.1952 преминуо 13.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати испред породичне куће дана 15.12.2017 u 12:30 часова


Новка ( Ново ) Јовичевић рођен 15.03.1942 преминуо 13.12.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле, опјело из капеле. дана 14.12.2017 u 13:00 часова


Љиљана ( Коста ) Мирковић рођен 08.11.1966 преминуо 06.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 13.12.2017 u 13:00 часова


Цвијетко (Цвијан) Димитрић рођен 22.06.1949 преминуо 10.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом Грасдком гробљу Хасе- Бријесница- Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 11.12.2017 u 13:00 часова


Милена (Сретен) Пантић рођен 30.04.1938 преминуо 09.12.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле -опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 11.12.2017 u 12:00 часова


Милисав (Мирко) Рајко рођен 28.11.1939 преминуо 06.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 08.12.2017 u 13:00 часова


Гајић (Раденко) Ратомир рођен 24.10.1941 преминуо 05.12.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле -Опијело ће се одржати на капели на гробљу. дана 06.12.2017 u 14:00 часова


Лугоњић (Милан) Милан рођен 20.03.1946 преминуо 04.12.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 05.12.2017 u 13:00 часова


Павловић ( Милош) Неђо рођен 26.03.1960 преминуо 30.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 01.12.2017 u 13:00 часова


Саво (Ђоко) Јовић рођен 27.06.1937 преминуо 30.11.2017. Сахрана ће се одржати на На градском гробљу Пучиле, опијело ће се одржати испред породичне куће. дана 01.12.2017 u 13:00 часова


Васић (Цвијетин) Зорка рођен 01.01.1923 преминуо 28.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 30.11.2017 u 12:00 часова


Радовановић (Ђорђо) Стево рођен 01.12.1944 преминуо 26.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 28.11.2017 u 13:00 часова


Ристановић ( Стево) Јово рођен 17.03.1940 преминуо 26.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 28.11.2017 u 13:00 часова


Перић (Спасоје) Илинка рођен 01.01.1944 преминуо 23.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 25.11.2017 u 15:00 часова


Пантелић (Љубомир) Чедо рођен 18.05.1949 преминуо 22.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 24.11.2017 u 14:00 часова


Симеуновић (Станко) Стеван рођен 23.08.1929 преминуо 23.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 24.11.2017 u 13:00 часова


Петра ( Милован ) Дедић рођен 10.10.1933 преминуо 21.11.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу, опјело из капеле. дана 23.11.2017 u 13:00 часова


Ратко (Остоја) Остојић рођен 12.10.1941 преминуо 20.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 22.11.2017 u 13:00 часова


Лукић (Ристо ) Милорад рођен 27.02.1934 преминуо 16.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 17.11.2017 u 13:00 часова


Стјепановић (Димитрије) Петар рођен 31.10.1946 преминуо 15.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 17.11.2017 u 13:00 часова


Гајић (Перо) Невенка рођен 21.09.1936 преминуо 14.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 17.11.2017 u 12:30 часова


Зековић (Новица ) Жељко рођен 06.03.1961 преминуо 11.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 13.11.2017 u 13:00 часова


Ристић (Драго) Славица рођен 19.04.1967 преминуо 11.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 13.11.2017 u 13:00 часова


Ђумић (Никола) Мирко рођен 28.01.1940 преминуо 11.11.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Велика Обарска дана 13.11.2017 u 13:00 часова


Тојић ((Ненад) Сретен рођен 09.02.1948 преминуо 11.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 12.11.2017 u 13:00 часова


Јањић ( Гајо) Жарко рођен 28.06.1939 преминуо 05.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 07.11.2017 u 14:00 часова


Ђерић (Коста) Стамена рођен 24.05.1928 преминуо 05.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 07.11.2017 u 14:00 часова


Каришик ( Драгутин) Небојша рођен 12.03.1969 преминуо 05.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 07.11.2017 u 13:00 часова


Каришик ( Драгутин) Небојша рођен 12.03.1969 преминуо 05.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 07.11.2017 u 13:00 часова


Савић (Рајко) Даринка рођен 01.04.1958 преминуо 04.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 07.11.2017 u 12:00 часова


Делић( Милан) Бранко рођен 10.08.1957 преминуо 01.11.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 02.11.2017 u 12:00 часова


Видаковић (Мира) Петар рођен 18.10.1957 преминуо 29.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 01.11.2017 u 14:00 часова


Стојановић (Недељко) Јела рођен 15.08.1954 преминуо 30.10.2017. Сахрана ће се одржати на Ново градско гробље- Хасе Бријесница дана 01.11.2017 u 13:00 часова


Петровић (Милан) Владо рођен 01.01.1945 преминуо 30.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 31.10.2017 u 13:00 часова


Шурлан (Воислав) Томислав рођен 10.03.1939 преминуо 28.10.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 30.10.2017 u 13:00 часова


Видичевић (Миладин) Бошко рођен 07.01.1940 преминуо 27.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 28.10.2017 u 14:00 часова


Врућан (Ристо) Милка рођен 19.01.1936 преминуо 25.10.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 27.10.2017 u 13:00 часова


Ивановић (Бошко ) Ристо рођен 19.10.1944 преминуо 24.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 26.10.2017 u 13:00 часова


Бошњаковић (Душан) Милојка рођен 01.01.1947 преминуо 22.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 24.10.2017 u 13:00 часова


Јованка (Васкрсија) Бајић рођен 04.04.1940 преминуо 22.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 23.10.2017 u 13:00 часова


Гусак (Војислав ) Ранка рођен 08.05.1960 преминуо 18.10.2017. Сахрана ће се одржати на На градском гробљу Пучиле. дана 19.10.2017 u 13:00 часова


Гајић (Ђуро ) Богдан рођен 08.01.1934 преминуо 14.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 18.10.2017 u 14:00 часова


Боснић (Стеван ) Јела рођен 01.04.1940 преминуо 17.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 18.10.2017 u 14:00 часова


Перић ( Петар ) Софија рођен 13.05.1973 преминуо 16.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 18.10.2017 u 13:00 часова


Цвија ( Ристо ) Вујановић рођен 15.08.1937 преминуо 14.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 17.10.2017 u 13:00 часова


Василија ( Васо ) Цвијетиновић рођен 08.11.1931 преминуо 14.10.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле, опјело ће се обавити од куће. дана 16.10.2017 u 13:00 часова


Ашћерић ( Мило ) Љубица рођен 14.08.1957 преминуо 11.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 13.10.2017 u 13:00 часова


Марић ( Јово ) Драгутин рођен 14.03.1929 преминуо 22.02.1974. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле - опјела нема, ексхумација из Високог дана 12.10.2017 u 14:00 часова


Ђелмић ( Перо ) Милица рођен 28.06.1936 преминуо 10.10.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу, опјело из капеле. дана 12.10.2017 u 14:00 часова


Томић ( Коста ) Вида рођен 13.06.1939 преминуо 09.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 10.10.2017 u 14:00 часова


Шатара (Милан ) Зора рођен 10.10.1938 преминуо 08.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 10.10.2017 u 13:00 часова


Ђошановић (Ђорђе ) Ранко рођен 02.07.1959 преминуо 06.10.2017. Сахрана ће се одржати на Патковача дана 09.10.2017 u 13:00 часова


Дивка ( Вељко ) Марковић рођен 04.10.1954 преминуо 08.11.2017. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати на гробљу у Патковачи. дана 09.10.2017 u 13:00 часова


Митровић ( Давид ) Богдан рођен 23.11.1950 преминуо 05.10.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 06.10.2017 u 14:00 часова


Гогић ( Васо ) Владислав рођен 21.11.1938 преминуо 14.09.1991. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 05.10.2017 u 15:00 часова


Максимовић ( Ђука ) Емилија рођен 01.04.1931 преминуо 04.10.1931. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 05.10.2017 u 13:00 часова


Адамовић (Војин) Радосава рођен 09.11.1927 преминуо 01.10.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 02.10.2017 u 14:00 часова


Кнежевић ( Стево ) Данило рођен 14.08.1932 преминуо 28.09.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 30.09.2017 u 15:00 часова


јајчанин ( Миленко ) Милорад рођен 10.09.1943 преминуо 28.09.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 30.09.2017 u 14:00 часова


Матић ( Здравко ) Милица рођен 06.08.1953 преминуо 29.09.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 30.09.2017 u 13:00 часова


Илић ( Радо ) Нада рођен 19.10.1697 преминуо 26.09.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 28.09.2017 u 14:00 часова


Млађеновић (Остоја ) Роса рођен 31.05.1944 преминуо 27.09.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 28.09.2017 u 13:00 часова


Лазаревић (Ђуро) Рајка рођен 24.10.1936 преминуо 23.09.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 24.09.2017 u 14:00 часова


Саво (Марко) Крајишник рођен 28.07.1947 преминуо 15.09.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле опјело ће се обавити на гробном мјесту дана 19.09.2017 u 14:30 часова


Даринка ( Славко ) Законовић рођен 24.05.1948 преминуо 17.09.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 18.09.2017 u 14:00 часова


Илић (Данило) Петра рођен 27.03.1934 преминуо 07.09.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница опјело ће се обавити у капели дана 09.09.2017 u 14:00 часова


Даница Барош рођен 10.09.1939 преминуо 03.09.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 06.09.2017 u 12:00 часова


Ненадић (Митар) Ђука рођен 08.12.1948 преминуо 31.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 01.09.2017 u 13:00 часова


Голић (Петар)Јован рођен 31.05.1961 преминуо 29.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 01.09.2017 u 13:00 часова


Слободанка ( Радош) Милић рођен 10.01.1948 преминуо 31.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Ћипировине - Патковача. дана 01.09.2017 u 13:00 часова


Мирковић (Божо) Недељко рођен 25.05.1950 преминуо 29.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Ћипировине-Патковача опјело ће се обавити испред породичне куће дана 31.08.2017 u 13:00 часова


Љупко (Симо) Милутиновић рођен 07.05.1966 преминуо 28.08.2017. Сахрана ће се одржати на гробљу патковача-ћипировине-опијело ће се обавити на гробном мјесту. дана 30.08.2017 u 16:00 часова


Ђокић (Воислав) Бошко рођен 04.05.1944 преминуо 28.09.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 29.08.2017 u 13:00 часова


Томаш (Никола) Милојка рођен 01.10.1956 преминуо 26.08.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 28.08.2017 u 13:00 часова


Зора (Марко) Малешевић рођен 21.12.1951 преминуо 25.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Велика Обарска- опијело ће се обавити у капели цркве у Великој Обарској дана 26.08.2017 u 14:00 часова


Серафим (Пантелија) Петровић рођен 15.10.1927 преминуо 22.08.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 24.08.2017 u 13:00 часова


Миленко (Витомир) Томић рођен 20.05.1965 преминуо 19.08.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 24.08.2017 u 12:30 часова


Невенка (Саво) Савић рођен 07.06.1953 преминуо 20.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 21.08.2017 u 12:00 часова


Владимир (Ристо) Павловић рођен 14.07.1934 преминуо 09.08.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 19.08.2017 u 13:00 часова


Чолић ( Никола ) Плема рођен 26.06.1938 преминуо 16.08.2017. Сахрана ће се одржати на Патковача ( Ћипировине) дана 18.08.2017 u 14:00 часова


Ковачевић ( Јово ) Милојка рођен 10.10.1930 преминуо 16.08.2017. Сахрана ће се одржати на Патковача ( Ћипировине) дана 17.08.2017 u 13:00 часова


Борисав (Мирко) Мајдов рођен 13.08.1946 преминуо 11.08.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 13.08.2017 u 13:00 часова


Томка (Јаков) Стевић рођен 20.03.1934 преминуо 11.08.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 13.08.2017 u 13:00 часова


Синиша (Душан) Симеуновић рођен 23.03.1988 преминуо 05.08.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити у капели на гробљу. дана 12.08.2017 u 13:00 часова


Анђелко (Мирко) Мајиновић рођен 02.09.1961 преминуо 25.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 11.08.2017 u 12:00 часова


Славко (Алекса) Видачак рођен 15.04.1949 преминуо 17.05.1989. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-ексхумација из Зенице дана 11.08.2017 u 11:00 часова


Војводић ( Лука ) Љепосава рођен 04.02.1927 преминуо 05.08.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 08.08.2017 u 13:00 часова


Мирјана ( Рајко ) Милић рођен 14.01.1947 преминуо 02.08.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 04.08.2017 u 13:00 часова


Миле (Милан) Љубинац рођен 20.10.1948 преминуо 03.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Велика Обарска- опјело ће се обавити на гробном мјесту. дана 04.08.2017 u 13:00 часова


Ивана ( Драгомир ) Пантић рођен 03.07.1935 преминуо 03.08.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 04.08.2017 u 12:00 часова


Златко ( Страшимир ) Ранђеловић рођен 19.08.1952 преминуо 01.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати испред породичне куће дана 03.08.2017 u 13:00 часова


Андрија ( Јован ) Радовановић рођен 05.03.1954 преминуо 02.08.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 03.08.2017 u 13:00 часова


Синиша ( Милорад ) Вељић рођен 05.08.1971 преминуо 28.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу дана 01.08.2017 u 15:00 часова


Мијат (Никола) Килибарда рођен 01.01.1917 преминуо 22.04.1990. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Велика Обарска- ексхумација дана 01.08.2017 u 15:00 часова


Обрен (Никола) Килибарда рођен 27.02.1923 преминуо 20.11.1995. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Велика Обарска- ексхумација дана 01.08.2017 u 15:00 часова


Јока (Ристо) Килибарда рођен 01.01.1885 преминуо 10.04.1962. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу Велика Обарска- ексхумација дана 01.08.2017 u 15:00 часова


Вишња (Звонко) Радић рођен 25.10.1951 преминуо 30.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 31.07.2017 u 16:00 часова


Стеван (Лазар) Тошановић рођен 02.04.1932 преминуо 27.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 28.07.2017 u 15:00 часова


Љубомир ( Јован ) Матић рођен 15.04.1940 преминуо 24.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу дана 25.07.2017 u 15:00 часова


Славко ( Тодор ) Шавија рођен 11.08.1921 преминуо 03.11.1983. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле, ексхумација из Високог. дана 25.07.2017 u 14:00 часова


Цвијетко (Милан) Томић рођен 04.01.1949 преминуо 21.07.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити у капели на гробљу. дана 22.07.2017 u 15:00 часова


Сретко ( Илија ) Рашковић рођен 15.11.1950 преминуо 18.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу дана 20.07.2017 u 13:00 часова


Стеван ( Добривоје ) Пантелић рођен 26.03.1945 преминуо 19.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле - опјело ће се обавити испред породичне куће. дана 20.07.2017 u 13:00 часова


Ђорђије ( Благоје) Симеуновић рођен 05.05.1936 преминуо 16.07.2017. Сахрана ће се одржати на Патковача ( Ћипировине) дана 18.07.2017 u 14:00 часова


Жарко ( Милорад ) Маринковић рођен 14.04.1988 преминуо 16.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 17.07.2017 u 16:00 часова


Мићо ( Илија) Бабуновић рођен 29.03.1944 преминуо 15.07.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 17.07.2017 u 13:00 часова


Жико (Илија) Николић рођен 16.06.1946 преминуо 13.07.2017. Сахрана ће се одржати на на новом градском гробљу хасе-бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 14.07.2017 u 15:00 часова


Петар ( Ђорђо ) Милић рођен 08.01.1946 преминуо 11.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати у капели дана 13.07.2017 u 16:00 часова


Богољуб ( Бранко ) Крсмановић рођен 19.07.1944 преминуо 11.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати испред породичне куће дана 13.07.2017 u 13:00 часова


Божидар ( Љубо ) Кићић рођен 06.01.1939 преминуо 11.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу, опјело ће се одржати испред породичне куће дана 12.07.2017 u 14:00 часова


Цвија ( Стево ) Пајић рођен 30.05.1942 преминуо 06.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 08.07.2017 u 13:00 часова


Љубица ( Јово ) Јањић рођен 22.07.1962 преминуо 06.07.2017. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу дана 07.07.2017 u 16:00 часова


Милојка ( Јован ) Демоњић рођен 25.01.1934 преминуо 06.07.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 07.07.2017 u 13:00 часова


Миладин ( Стојан ) Јовановић рођен 13.01.1951 преминуо 02.07.2017. Сахрана ће се одржати на Ново Градско гробље дана 06.07.2017 u 15:00 часова


Никола ( Јово) Гушић рођен 02.10.1927 преминуо 04.07.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 06.07.2017 u 13:00 часова


Љубоје ( Лазар ) Лукић рођен 13.05.1962 преминуо 28.06.2017. Сахрана ће се одржати на Новом гробљу у Великој Обарској. дана 30.06.2017 u 13:00 часова


Мирослав ( Станиша ) Зоран рођен 06.11.1956 преминуо 27.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 28.06.2017 u 15:00 часова


Баста ( Симо) Милан рођен 19.06.1933 преминуо 25.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 27.06.2017 u 15:00 часова


Шућур (Спасоје) Милош рођен 25.05.1929 преминуо 25.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 27.06.2017 u 13:00 часова


Деспотовић (Стојан) Јованка рођен 22.06.1932 преминуо 25.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 26.06.2017 u 15:00 часова


Брајић ( Драгутина) Војислав рођен 25.10.1937 преминуо 25.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 26.06.2017 u 14:00 часова


Јовановић ( Илија ) Мара рођен 14.02.1950 преминуо 23.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 26.06.2017 u 13:00 часова


Мирослав (Славко) Пантелић рођен 17.06.1938 преминуо 18.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити у капели на гробљу. дана 19.06.2017 u 15:00 часова


Саво (Митар) Давидовић рођен 17.08.1933 преминуо 18.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 19.06.2017 u 14:00 часова


Зоран (Ненад) Трифковић рођен 10.11.1978 преминуо 14.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити на гробном мјесту дана 19.06.2017 u 14:00 часова


Перса (Богдан) Сладојевић рођен 17.04.1926 преминуо 17.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 19.06.2017 u 13:00 часова


Милојка (Симо) Лалић рођен 12.10.1939 преминуо 17.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 18.06.2017 u 14:00 часова


Драго ( Богдан ) Ковачевић рођен 19.10.1952 преминуо 13.06.2017. Сахрана ће се одржати на Ново Градско гробље дана 15.06.2017 u 14:00 часова


Стојан (Недељко) Савић рођен 25.11.1935 преминуо 11.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити у капели на гробљу. дана 14.06.2017 u 12:00 часова


Петар (Лука) Перић рођен 12.06.1939 преминуо 11.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 12.06.2017 u 14:00 часова


Драгана (Симеун) Лејић рођен 28.01.1977 преминуо 11.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 12.06.2017 u 13:00 часова


Драгица (Милисав) Вуковић рођен 19.09.1953 преминуо 09.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 11.06.2017 u 13:00 часова


Остоја (Митар) Баковић рођен 16.03.1930 преминуо 30.01.1999. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-Ексхумација из Зворника дана 10.06.2017 u 13:00 часова


Даница (Максим) Баковић рођен 17.02.1930 преминуо 09.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 10.06.2017 u 13:00 часова


Нада (Јован) Лукић рођен 28.05.1937 преминуо 09.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 10.06.2017 u 13:00 часова


Ненад (Цвијетин) Спасојевић рођен 26.05.1963 преминуо 08.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 09.06.2017 u 15:00 часова


Момчило (Гојко) Драганић рођен 12.08.1937 преминуо 07.06.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 09.06.2017 u 13:00 часова


Смиља (Петар) Лугоња рођен 08.01.1958 преминуо 05.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-Опјело ће се обавити испред породичне куће дана 06.06.2017 u 14:00 часова


Сара ( Дико ) Љубојевић рођен 11.06.1952 преминуо 02.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 06.06.2017 u 13:00 часова


Милена (Грујо) Билинац рођен 14.11.1960 преминуо 04.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 05.06.2017 u 15:00 часова


Цвија (Илија) Влачић рођен 21.04.1936 преминуо 02.06.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 04.06.2017 u 14:00 часова


Пантелис ( Андреас ) Вардакас рођен 06.12.1959 преминуо 01.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 04.06.2017 u 12:00 часова


Веселенка ( Мићо ) Пејановић рођен 30.03.1943 преминуо 01.06.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 02.06.2017 u 15:00 часова


Љубко (Душан) Ристић рођен 11.02.1927 преминуо 30.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 31.05.2017 u 14:00 часова


Здравко ( Стојан ) Видић рођен 26.04.1950 преминуо 28.05.2017. Сахрана ће се одржати на Ново Градско гробље дана 29.05.2017 u 15:00 часова


Бојка ( Цвико ) Симеуновић рођен 27.02.1939 преминуо 24.05.2017. Сахрана ће се одржати на Ново Градско гробље дана 26.05.2017 u 13:00 часова


Милан (Љубо) Пиљановић рођен 27.04.1937 преминуо 20.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 22.05.2017 u 15:00 часова


Невенка (Михајло) Гајић рођен 10.05.1937 преминуо 20.05.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 22.05.2017 u 13:00 часова


Јаков (Крсто) Ступар рођен 16.02.1966 преминуо 22.09.2016. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница -Ексхумација из Љубовије (Р. Србија) дана 19.05.2017 u 13:00 часова


Бојан (Цвијетин) Ђокић рођен 18.01.1976 преминуо 17.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 18.05.2017 u 13:00 часова


Сретен (Никола) Вуковић рођен 01.11.1964 преминуо 14.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 16.05.2017 u 16:00 часова


Љубомир (Давид) Теофиловић рођен 06.04.1957 преминуо 13.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 15.05.2017 u 13:00 часова


Илинка ( Цвијетин ) Смиљанић рођен 27.07.1930 преминуо 10.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 13.05.2017 u 13:00 часова


Милинко ( Костадин ) Цвјетковић рођен 03.02.1926 преминуо 09.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 11.05.2017 u 15:00 часова


Даница ( Станко ) Савић рођен 01.09.1930 преминуо 06.11.1985. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле, ексхумација из Тузле. дана 11.05.2017 u 10:30 часова


Антић ( Ђоко ) Чедомир рођен 20.09.1947 преминуо 03.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 10.05.2017 u 13:00 часова


Чавић ( Анђелко ) Стојко рођен 19.12.1944 преминуо 07.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 09.05.2017 u 13:00 часова


Јовановић ( Благоје ) Душан рођен 08.10.1940 преминуо 06.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 09.05.2017 u 13:00 часова


Петровић ( Жарко ) Радивоје рођен 17.11.1934 преминуо 05.05.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 07.05.2017 u 13:00 часова


Здравко (Јово) Дакић рођен 20.03.1936 преминуо 01.05.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 03.05.2017 u 14:00 часова


Драгиња (Перо) Ковач рођен 20.04.1929 преминуо 30.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 02.05.2017 u 15:00 часова


Петровић ( Ђоко) Василија рођен 24.02.1929 преминуо 27.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Градском гробљу Пучиле. дана 28.04.2017 u 14:00 часова


Василија ( Млађен ) Чампара рођен 01.04.1950 преминуо 26.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 27.04.2017 u 15:00 часова


Млађен (Симо) Јошић рођен 17.04.1941 преминуо 25.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 27.04.2017 u 15:00 часова


Загорка (Ђорђо) Илић рођен 14.08.1938 преминуо 22.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 26.04.2017 u 13:00 часова


Вуко ( Милорад ) Тубић рођен 01.06.1939 преминуо 18.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 20.04.2017 u 13:00 часова


Радивојевић ( Јеврем ) Ненад рођен 13.05.1948 преминуо 16.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 18.04.2017 u 14:00 часова


Душан (Павле) Пејић рођен 15.06.1926 преминуо 16.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 17.04.2017 u 13:00 часова


Душан (Недељко) Чавић рођен 09.01.1953 преминуо 15.04.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 17.04.2017 u 13:00 часова


Петар ( Владимир ) Продановић рођен 25.02.1951 преминуо 06.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 15.04.2017 u 14:00 часова


Рајко ( Станоје ) Обрадовић рођен 18.08.1950 преминуо 12.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 15.04.2017 u 13:00 часова


Миломир ( Живојин ) Јовановић рођен 04.07.1963 преминуо 11.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 13.04.2017 u 14:00 часова


Спасоја ( Бошко ) Пртвар рођен 19.05.1947 преминуо 11.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 12.04.2017 u 14:00 часова


Петра ( Лука ) Јанковић рођен 18.12.1925 преминуо 08.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 10.04.2017 u 13:00 часова


Милица ( Ђорђе ) Керановић рођен 03.11.1935 преминуо 07.04.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 08.04.2017 u 14:00 часова


Бранислав (Саво) Јовић рођен 06.01.1966 преминуо 04.04.2017. Сахрана ће се одржати на новом Градском гробљу Хасе-Бријесница дана 06.04.2017 u 13:00 часова


Цвија (Марко) Џувић рођен 24.03.1937 преминуо 04.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 06.04.2017 u 12:00 часова


Драгица ( Милинко ) Чубрило рођен 19.05.1951 преминуо 04.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 05.04.2017 u 15:00 часова


Вељко ( Јанко ) Стевановић рођен 07.09.1962 преминуо 01.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 03.04.2017 u 15:00 часова


Јованка ( Љубо ) Зељкић рођен 07.04.1930 преминуо 01.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 03.04.2017 u 13:00 часова


Стана (Којо) Максимовић рођен 11.08.1933 преминуо 30.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 01.04.2017 u 13:00 часова


Стефанка (Богдан) Павловић рођен 13.08.1930 преминуо 30.11.1994. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле -Ексхумација са гробља Влаково (из Сарајева) дана 31.03.2017 u 12:00 часова


Божица ( Саво ) Стокић рођен 25.08.1951 преминуо 27.03.2017. Сахрана ће се одржати на На Новом градском гробљу дана 29.03.2017 u 13:00 часова


Мила (Ристо) Бодо рођен 01.06.1967 преминуо 28.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 29.03.2017 u 13:00 часова


Јовановић ( Јово ) Славојка рођен 21.03.1937 преминуо 25.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 27.03.2017 u 14:00 часова


Ђокић ( Петар ) Ђорђија рођен 13.02.1928 преминуо 23.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 25.03.2017 u 13:00 часова


Мара ( Митар ) Радовановић рођен 14.09.1928 преминуо 22.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле дана 24.03.2017 u 14:00 часова


Миладин (Марко) Дугоњић рођен 26.10.1932 преминуо 23.03.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 24.03.2017 u 13:00 часова


Рајко ( Јово ) Мичић рођен 27.03.1936 преминуо 22.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле дана 23.03.2017 u 13:00 часова


Ђуро ( Саво ) Цвјетиновић рођен 22.01.1931 преминуо 19.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле дана 22.03.2017 u 14:00 часова


Пелка ( Митар ) Ивковић рођен 03.07.1935 преминуо 18.03.2017. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле дана 20.03.2017 u 13:00 часова


Мумало (Милан ) Драгомир рођен 28.04.1949 преминуо 26.12.1995. Сахрана ће се одржати на Ново Градско гробље дана 18.03.2017 u 13:00 часова


Илинка (Марко) Калајџић рођен 08.04.1939 преминуо 15.03.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 17.03.2017 u 14:00 часова


Керкез ( Раде ) Радојка рођен 16.04.1932 преминуо 15.03.1917. Сахрана ће се одржати на Градско гробље Пучиле дана 17.03.2017 u 13:00 часова


Бранко (Јован) Ристић рођен 09.03.1959 преминуо 26.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 27.02.2017 u 16:00 часова


Смиљана (Млађен) Вуковић рођен 20.05.1933 преминуо 26.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 27.02.2017 u 15:00 часова


Глиша (Милан) Терзић рођен 05.04.1945 преминуо 26.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 27.02.2017 u 14:00 часова


Светозар (Милан) Милић рођен 11.09.1929 преминуо 25.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 27.02.2017 u 14:00 часова


Даница (Милош) Савић рођен 25.05.1935 преминуо 25.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 27.02.2017 u 13:00 часова


Mилан (Михајло) Галић рођен 07.03.1963 преминуо 24.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 27.02.2017 u 13:00 часова


Милан (Лазар) Нинчић рођен 01.07.1940 преминуо 20.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 23.02.2017 u 13:00 часова


Јованка (Љубомир) Лалић рођен 25.11.1937 преминуо 21.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 22.02.2017 u 15:00 часова


Милорад (Рајо) Кулић рођен 25.09.1944 преминуо 21.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 22.02.2017 u 13:00 часова


Зорка (Илија) Цвијан рођен 24.03.1930 преминуо 17.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бијесница дана 19.02.2017 u 16:00 часова


Софија (Владимир) Пејић рођен 07.10.1937 преминуо 15.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 19.02.2017 u 15:00 часова


Божо (Крсто) Мандић рођен 12.12.1940 преминуо 16.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново градско гробље- Хасе Бријесница дана 19.02.2017 u 13:00 часова


Милорад (Стојан) Боровина рођен 21.07.1932 преминуо 16.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 17.02.2017 u 13:00 часова


Тихомир (Милорад) Слепчевић рођен 08.08.1940 преминуо 16.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново градско гробље- Хасе Бријесница дана 17.02.2017 u 13:00 часова


Александар (Ристо) Ђукић рођен 20.05.1964 преминуо 15.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново градско гробље- Хасе Бријесница дана 16.02.2017 u 14:00 часова


Тодор (Гаврило) Кулишић рођен 03.03.1955 преминуо 13.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 16.02.2017 u 13:00 часова


Ранко ( Богдан ) Пејић рођен 10.12.1930 преминуо 13.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново градско гробље- Хасе Бријесница дана 15.02.2017 u 14:00 часова


Стјепан (Мићо) Драгутиновић рођен 09.01.1927 преминуо 14.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 15.02.2017 u 13:00 часова


Раде (Стево) Томић рођен 18.03.1942 преминуо 12.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 14.02.2017 u 13:00 часова


Спасоје ( Јово) Мићић рођен 08.05.1936 преминуо 13.02.2017. Сахрана ће се одржати на Пучиле дана 14.02.2017 u 13:00 часова


Пејић ( Алекса ) Гина рођен 18.01.1931 преминуо 12.02.2017. Сахрана ће се одржати на Ново гробље Хасе-Бријесница дана 13.02.2017 u 14:00 часова


Ранко (Славко) Антонић рођен 09.02.1937 преминуо 11.02.2018. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 12.02.2017 u 13:00 часова


Јокановић (Рајко ) Милинко рођен 27.01.1961 преминуо 07.01.2017. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити испред породичне куће дана 08.01.2017 u 13:00 часова


Томислав ( Бошко ) Костић рођен 01.07.1939 преминуо 02.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 04.04.2014 u 15:00 часова


Роса (Драго) Илић рођен 14.02.1928 преминуо 01.02.2008. Сахрана ће се одржати на Опијело ће се одржати из кепеле на градском гробљу Пучиле дана 03.02.2008 u 15:00 часова


Јованка (Стојан) Марковић рођен 09.02.1962 преминуо 31.08.2018. Сахрана ће се одржати на Новом градском гробљу Хасе - Бријесница, опјело ће се обавити из капеле дана 03.09.2001 u 13:00 часова


Лукић (Милан) Сретен рођен 15.02.1935 преминуо 27.09.1935. Сахрана ће се одржати на Новом Градском гробљу Хасе-Бријесница-опјело ће се обавити у капели на гробљу дана 28.09.1935 u 14:00 часова


Драгица ( Саво ) Бошњак рођен 23.09.1927 преминуо 06.04.2017. Сахрана ће се одржати на Градском гробљу Пучиле дана 08.04.1017 u 15:00 часова